FAQ

Zásilkovna: 99 Kč
PPL: 99 Kč
Česká pošta: 99 Kč

Dobírka: 39 Kč
Platba převodem: zdarma
Platba kartou: zdarma

Při nákupu nad 1 000 Kč doprava zdarma.

Pokud si objednáte zboží ve všední den do 11h, odešleme vaši zásilku ještě tentýž den. U přepravce Zásilkovna a PPL je velká šance, že zboží obdržíte již další den. Vždy je ale lepší počítat s rezervou jednoho dne.

Postup se liší dle Vámi zvoleného dopravce.

 • Zásilkovna

Pohyb své objednávky můžete sledovat i online.

E-mailem den předem dostanete oznámení o termínu doručení. Kompletní informace o dopravě pomocí Zásilkovny naleznete na této stránce.

Zákaznická linka Zásilkovny je: +420 216 216 516


 • PPL

Pohyb své objednávky můžete sledovat i online.

E-mailem den předem dostanete oznámení o termínu doručení. Pokud se vám doba hodit nebude, je možné ji telefonicky či e-mailem změnit. Také máte možnost si balíček přesměrovat na jedno z výdejních míst PPL. Všechny tyto informace získáte podrobně v emailu.

Zákaznická linka PPL je: +420 840 775 775


 • Česká pošta

SMS zprávou i e-mailem vám od České pošty přijde informace o stavu balíčku a následně i oznámení o termínu jeho doručení. Ten bývá většinou ve všední dny mezi 8:00 - 16:00. Pohyb své zásilky můžete sledovat i online.

Zákaznická linka České pošty je: +420 840 111 244

  Po obdržení reklamace vám odesíláme email, že k nám balíček v pořádku dorazil. 
  Ihned jej přeposíláme danému výrobci a jakmile od něj obdržíme stanovisko, kontaktujeme vás prostřednictvím e-mailu. 
  Reklamaci nemůžeme nijak urychlit a vždy musíme počkat na vyjádření výrobce, či opravu. Prosíme vás tedy o strpení, ze zákona máme na vyřešení 30 kalendářních dní.

  Více informací o reklamaci naleznete zde.

  Jakmile se nám balíček vrátí, ihned odesíláme informační e-mail a následně i peníze. Ty máte na svém bankovním účtu zpátky nejpozději do 14 kalendářních dnů od přijetí kousků na náš sklad. 

  Máte kamennou pobočku?

  Kamennou pobočku nemáme. Některé produkty značky GoldBee si ale můžete objednat a vyzkoušet na vybraných pobočkách obchodů Sportisimo. Více na sportisimo.cz  Back shopping